Contacte

Sperăm că toți proprietarii de mașini Ford se vor bucura de o experiență fără probleme.

De reținut că în eventualitatea vreunui litigiu, în calitate de consumator, primul tău contact ar trebui să fie cu vânzătorul, fie că a fost o reprezentanță Ford sau alt comerciant de mașini.

Adrese showroom/service:

R. Moldova, mun. Chisinau, str.Petricani, 17

Tel: 022 406-240
Tel Service: 022 02-75-75
Fax: 022 406-243
Е-mail: salon@ford.md

Manager vînzări:

Veaceslav Beschier

Tel: 022 406-242
Tel mob: 078300080
Fax: 022 406-243
E-mail: veaceslav.beschier@ford.md

Manager vînzări:

Vladislav Buda

Tel: 022 406-241
Tel mob: 078300402
Fax: 022 406-243
E-mail: vladislav.buda@ford.md

Director:

Eduard Grigoriev

Tel : 022 406-244

SERVICE FORD

Manager Service Ford - Nicolai.Nancovschi

DAAC Hermes S.A. Chisinau, Calea Iesilor 14/1

MD 2069 Republica Moldova

Tel.: +373 22 205 876 Mob.:+373 78300339

E-mail: Nicolai.Nancovschi@daac-hermes.md


Moldova, mun. Bălți, str.Ștefan cel Mare, 152

Tel: 0 231 888-00
Fax: 0 231 274-54
Site: www.nord-auto.md 

Manager vinzări:
Oleg Rimari
Mob: 0 79 300 050
E-mail: oleg.rimari@daac-hermes.md 

Director:
Igor Lupascu
Mob: 079401479
E-
mail: Igor.Lupascu@daac-hermes.md


Moldova, mun. Cahul, str.Dunării, 2

Tel: 0 299 414-00

Director showroom:
Cocev Oleg

Тел: 0 299 361 61
E-mail: Oleg.Cocev@daac-hermes.md